rozdawanie ulotek

Rozdawanie ulotek w tak trudnej sytuacji, jaką mamy obecnie na całym świecie nie jest łatwe. Trzeba będzie wiedzieć jak to zrobić żeby nie narazić siebie i innych. Dawniej osoby, które zarabiały na roznoszeniu ulotek miały łatwo. Dzwoniły do domu wchodzimy i albo rozdawały tanie ulotki pod drzwi albo do skrzynek. Dzisiaj nawet, jeśli takie osoby by zadzwoniły to szanse, że im ktoś otworzy są marne. Nie ma się, co dziwić ludzie dzisiaj boją się tego, co się dzieje i co ma się dziać. Im mniej kontaktu mamy z innymi osobami tym mniejsze jest zagrożenie, a właśnie o to w tym wszystkim chodzi.  Na kryzysie wszyscy niestety tracą nawet te firmy, które do tej pory zarabiały na rozdawaniu ulotek. Te osoby, które dorabiały sobie też nie mają dzisiaj nie za ciekawie. Ogółem wszyscy za to płacą, a cena będzie bardzo wysoka.

Czy da się rozdawać ulotki?

Teoretycznie się da, ale czy warto? Trzeba się na tym zastanowić. Nie zawsze najważniejsze są zyski tylko nasze zdrowie. Na pewno w większości rozdawaniem ulotek zajmują się osoby młode. Te osoby w większości nie mają żadnych objawów wirusa, ale jeśli zaniosą go do domu to dziadkowie i rodzice mogą mieć o wiele gorzej. Nie warto, zatem ryzykować chyba, że nie ma innego wyjścia. W takiej sytuacji trzeba będzie zachować ostrożność. Na pewno dobrym rozwiązaniem będzie ubranie rękawiczek, nawet maseczki. Aczkolwiek cały dzień w takim ochronnym ubraniu nie będzie dla nas łatwy. Jeśli jeszcze na zewnątrz zrobi się ciepło to tym bardziej będziemy mieć problemy.

Jednak, jeśli się na to zdecydowaliśmy to oznacza, że musimy to robić, a skoro musimy to trzeba się będzie dostosować do warunków, jakie panują. Tylko wtedy nie stwarzamy zagrożenia dla siebie i dla innych osób. Nic ważniejszego teraz nie ma. Prędzej czy później sytuacja się zmieni na lepsza i wtedy będziemy mogli wrócić do normalności. Jeśli chodzi o rozdawanie to przygotowani do tego możemy ruszyć w miasto. Łatwo nam będzie to zrobić, jeśli mamy bloki gdzie na zewnątrz są specjalne miejsca gzie ulotki się zostawia. Wtedy na spokojnie można swoją pracę wykonać i praktycznie z nimi nie będziemy mieć kontaktu. Ludzi dzisiaj na ulicach jest bardzo mało, dlatego ryzyko jest mniejsze.

Co jeszcze można zrobić?

Jeśli mamy domy to tym bardziej będzie łatwo. Można do skrzynek wkładać ulotki. Rozdawanie na ulicy nie wchodzi w grę. Do tej pory ulotki nie były chętnie brane przez wiele osób, a teraz można byłoby stać cały dzień i nic nie rozdać. To nie ma żadnego sensu. Ludzi mało i ludzie się boją, dlatego trzeba to uszanować. Rozdawanie bezpośrednio do skrzynek jest najlepszym rozwiązaniem. W przypadku blokowisk można próbować dostać się do środka i wtedy każdemu lokatorowi będziemy mogli włożyć ulotki.

Warto jednak pamiętać o tym, że ludzie boją się takich ulotek zabierać do domu. Są osoby, które robią zakupy i zostawiają je na kilka dni poza domem. Trzeba zważać na to żeby nie zwariować w tym szukaniu wszędzie zagrożenia, bo może wirus nic nam nie zrobi, ale nasza psychika może wiele na tym ucierpieć i wyleczenie się będzie trwało bardzo długo. Na pewno tego nie chcemy, dlatego trzeba ostrożnie do wszystkiego pochodzić.

Potrzebne ulotki

Mimo że wielu osobom wydaje się, że kraj stoi w miejscu to wiele firm działa. Jest też wielu klientów, którzy chcą się dowiadywać o nowych promocjach. Świat nadal funkcjonuje tylko w trochę innej formie, dlatego trzeba będzie rozdawać ulotki, które ludzie czytają i z których ofert będą korzystać. Skuteczność takiej reklamy na pewno będzie jeszcze mniejsza, bo ludzie się boją, ale na pewno do wielu z nich dotrze. Jeśli będą to oferty, którymi są zainteresowani to tym bardziej będą zadowoleni, że ktoś miał odwagę i chęci żeby im to dostarczyć. Cały kraj na raz stanąć nie może, bo skutki będą z tego opłakane i będziemy dochodzić do siebie przez najbliższe dziesięć lat. Trzeba pracować, trzeba zarabiać i trzeba mieć, za co kupować te tanie produkty, których ofertę otrzymaliśmy na ulotkach. To, dlatego jest to coś bardzo dla nas ważnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here